• Rožu ieziemošana

    Lai arī ziemas pēdējos pāris gadus ir bijušas garas un saltas... vairāk>>

  • Latviešu tautas ticējumi decembrim

    P. Šmits apkopojis pavisam 36 790 latviešu tautas ticējumus...... vairāk>>

Dārza laiks -> Piegādes informācija

Veicot preču iegādi, Jums ir iespēja izvēlēties, saņemt preci Jūsu norādītajā adresē vai ierasties pēc preces  SIA "Dārza laiks" birojā, Jūrmalā, Mellužos, Mežsargu ielā 17.

Ja vēlaties saņemt preci "Dārza Laiks" birojā, Jums iepriekš jāpiezvana pa tālruņa numuru 26 306 306 un jāvienojas par ierašanās laiku.

Preču piegādi uz norādīto adresi veiks kurjerpasts. Nelielu sūtījumu dažkārt nosūtīsim pa pastu. Piegādes pakalpojuma cena un veids būs atkarīgs no jūsu izvēlēto preču kopējā svara un preces saņemšanas vietas. Savu izvēlēto preču piegādes cenu Jūs variet redzēt apskatot grozu, pirms noformējiet pirkumu. Piegādes cena ir spēkā piegādei Latvijas teritorijā.

Piegāde tiek nodrošināta visā Latvijas teritorijā. Ja vēlaties saņemt pasūtīto preci ārpus Latvijas, piegādes cena tiks aprēķināta individuāli. 

Pirms preču piegādes, kurjers ar Jums sazināsies un vienosies par preču piegādes laiku.

Ja esat veicis dzīvu augu pasūtījumu, atcerieties, ka preces piegādes laiks ir ierobežots. Ievērojiet norunātos saņemšanas termiņus. Pēc augu saņemšanas, nekavējieties ar  pareizu augu agrotehnisko apkopšanu.  

Laikus nesaņemti augi var kavēties augšanā un būt neizturīgāki augšanas procesā.

Saņemot preci, pārliecinieties, ka tās iepakojums nav bojāts. Gadījumā, ja Jums ir šaubas par iepakojumu, atveriet paku kopā ar kurjeru. Ja sūtījums ir bojāts, tad Jums ir tiesības no tā atteikties. Par atteikumu tiks noformēts defektācijas akts. 

Mēs ar Jums sazināsimies un vienosimies par preces atkārtotu piegādi vai 10 darba dienu laikā pēc defektācijas akta saņemšanas atmaksāsim iepriekš samaksāto naudu.

Preču skaits noliktavā ir mainīgs un pastāv iespēja, ka kāda no precēm pasūtījuma brīdī nav pieejama un tai var būt no citām pasūtītajām precēm atšķirīgs piegādes laiks.

The delivery prices are calculated for Latvia. If you want to receive your order outside Latvia PLEASE WRITE AN E-MAIL, the delivery cost will be calculated individually and sent for confirmation to your e-mail within 1 - 3 days.