• Septembra padomi

    Drīz vien lielākā daļa dārza sniegtās ražas būs novākta, bet virtuves dārzā vēl ir daudz augļu un konservējamo dārzeņu....... vairāk>>

  • Oktobra padomi

    Ir nedaudz skumji, ka dārzs drīz gulēs ziemas miegā, bet dienas paliek arvien īsākas, un tas ir neizbēgami....... vairāk>>

  • Latviešu tautas ticējumi septembrim

    P. Šmits apkopojis pavisam 36 790 latviešu tautas ticējumus...... vairāk>>

Dārza laiks -> Norēķinu informācija

The delivery prices are calculated for Latvia. If you want to receive your order outside Latvia, the delivery cost will be calculated individually and sent for confirmation to your e-mail 1 - 3 days after the order has been made.

Veikt apmaksu par pasūtīto preci Jūs varat divos veidos : veicot rēķina priekšapmaksu vai apmaksājot rēķinā norādīto summu skaidrā naudā, saņemot preci.

Ja esat izvēlējušies veikt apmaksu skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī, tad komisijas maksa par skaidras naudas pieņemšanu ir 2,50 eiro. Komisijas nauda tiek pieskaitīta Jūsu pasūtījuma piegādes izmaksām un ir redzama noformējot pirkumu.

Veicot priekšapmaksu, komisijas nauda netiek aprēķināta.

Rēķina informācija pēc pasūtījuma veikšanas tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto e-pastu.

Preču skaits noliktavā ir mainīgs un pastāv iespēja, ka kāda no precēm pasūtījuma brīdī nav pieejama un tai var būt no citām pasūtītajām precēm atšķirīgs piegādes laiks.

Neskaidrību gadījumā savus jautājumus sūtiet uz e-pastu info@darzalaiks.lv vai zvaniet pa tālruņa numuru 26 306 306.