• Rožu ieziemošana

    Lai arī ziemas pēdējos pāris gadus ir bijušas garas un saltas... vairāk>>

  • Latviešu tautas ticējumi decembrim

    P. Šmits apkopojis pavisam 36 790 latviešu tautas ticējumus...... vairāk>>

Dārza laiks -> Garantija

Iepirkšanās kārtību www.darzalaiks.lv  nosaka Latvijas republikas 2002. gada 28. maija Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 "Noteikumi par distances līgumu".

www.darzalaiks.lv piedāvājumi ir spēkā kamēr preces ir pieejamas noliktavā.

Visu preču cenas ir norādītas latos ar iekļautu  pievienotās vērtības nodokli.

Cenas un preču piedāvājums tiek mainīti bez brīdinājuma.

Pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam. Ja preces tiek atgrieztas – preces var būt izpakotas un apskatītas, bet tās nedrīkst būt lietotas. Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā. Preces un katras tās sastāvdaļas kvalitātei jāatbilst kvalitātei piegādes brīdī.

Preces atdošanas gadījumā par preci veiktā samaksa tiek atgriezta pircējam. Ja vēlaties atdot nopirkto preci, lūdzu rakstiet mums uz e-pastu  info@darzalaiks.lv , norādot savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, preci kuru vēlaties atgriezt un preces atgriešanas iemeslu.

Interneta veikals negarantē vietnē pieejamās informācijas pilnīgu precizitāti. Interneta veikalā apskatāmajām precēm, to cenām un aprakstiem ir informatīvs raksturs. Interneta veikala sniegtās informācijas izmantošana nerada juridiskas saistības starp interneta veikala apmeklētājiem un tā veidotājiem.

Pārpublicējot informāciju nepieciešama atsauce uz www.darzalaiks.lv .

Par jebkurām lapā pamanītajām kļūdām un neprecizitātēm lūdzam rakstīt uz e-pastu  info@darzalaiks.lv .

 

Ja esiet veicis dzīvu augu pasūtījumu, atcerieties, ka preces piegādes laiks ir ierobežots. Ievērojiet norunātos preces saņemšanas termiņus. Pēc augu saņemšanas, nekavējieties ar pareizu to agrotehnisko  apkopšanu.  

Laikus nesaņemti augi  var kavēties augšanā un būt neizturīgāki augšanas procesā.

Saņemot preci, pārliecinieties, ka tās iepakojums nav bojāts. Gadījumā, ja Jums ir šaubas par iepakojumu, atveriet paku kopā ar kurjeru. Ja sūtījums ir bojāts, tad jums ir tiesības no tā atteikties. Par atteikumu tiks noformēts akts. 

Iegādātajām precēm ir spēkā visas ražotāju sniegtās garantijas.